संसार देख्नु अगाडी नै आमा गुमाएका यी बालकको रुवाईले हस्पिटलका सबै मान्छेलाई रुवायोकहिलेकाही त भगवानको आस्था पनि गरौ कि नै भन्ने मै शंका लाग्छ जुन यो तस्बिरले प्रष्ट झल्काउछ ।। जब यो धर्तीमा यो नानीको जन्म भयो तब अनौठो अपरिचित यो दुनियामा जब आफ्नी आमाको काख खोज्दै थियो तब आमा यो संसारबाट बिदा भैसकेकी थिइन उसको त्यो पिडा सायद भोकको थियो भनौ या आमाको अभाव जुन रुवाई पक्कै पनि हामिले सजिलै यो तस्बिरबाट बुझ्न सक्छौ ।। यस्तो पिडा कसैलाई पनि नपरोस ।। यो बच्चाको भविष्य उज्ज्वल बनिस त्यही हामी कामना गर्छु ।। र मृतक आमाको स्वर्गमा बाँस होस। फेसबुक बाट साभर/ प्रनिशजङ्ग खड्का कहिलेकाही त भगवानको आस्था पनि गरौ कि नै भन्ने मै शंका लाग्छ जुन यो तस्बिरले प्रष्ट झल्काउछ ।।
जब यो धर्तीमा यो नानीको जन्म भयो तब अनौठो अपरिचित यो दुनियामा जब आफ्नी आमाको काख खोज्दै थियो तब आमा यो संसारबाट बिदा भैसकेकी थिइन उसको त्यो पिडा सायद भोकको थियो भनौ या आमाको अभाव जुन रुवाई पक्कै पनि हामिले सजिलै यो तस्बिरबाट बुझ्न सक्छौ ।। यस्तो पिडा कसैलाई पनि नपरोस ।। यो बच्चाको भविष्य उज्ज्वल बनिस त्यही हामी कामना गर्छु ।कहिलेकाही त भगवानको आस्था पनि गरौ कि नै भन्ने मै शंका लाग्छ जुन यो तस्बिरले प्रष्ट झल्काउछ ।।

जब यो धर्तीमा यो नानीको जन्म भयो तब अनौठो अपरिचित यो दुनियामा जब आफ्नी आमाको काख खोज्दै थियो तब आमा यो संसारबाट बिदा भैसकेकी थिइन उसको त्यो पिडा सायद भोकको थियो भनौ या आमाको अभाव जुन रुवाई पक्कै पनि हामिले सजिलै यो तस्बिरबाट बुझ्न सक्छौ ।। यस्तो पिडा कसैलाई पनि नपरोस ।। यो बच्चाको भविष्य उज्ज्वल बनिस त्यही हामी कामना गर्छु ।।कहिलेकाही त भगवानको आस्था पनि गरौ कि नै भन्ने मै शंका लाग्छ जुन यो तस्बिरले प्रष्ट झल्काउछ ।।

जब यो धर्तीमा यो नानीको जन्म भयो तब अनौठो अपरिचित यो दुनियामा जब आफ्नी आमाको काख खोज्दै थियो तब आमा यो संसारबाट बिदा भैसकेकी थिइन उसको त्यो पिडा सायद भोकको थियो भनौ या आमाको अभाव जुन रुवाई पक्कै पनि हामिले सजिलै यो तस्बिरबाट बुझ्न सक्छौ ।। यस्तो पिडा कसैलाई पनि नपरोस ।। यो बच्चाको भविष्य उज्ज्वल बनिस त्यही हामी कामना गर्छु । rip